Vyzerať sexy, atraktívne a mlado – po tom túži snáď každá žena. Keď sa chystáte na spoločenské akcie, viete, že všetko záleží predovšetkým na správnom výbere outfitu. Outfit však nie je všetko. Aby vyniklo krásne elegantné oblečenie, vyberajte elegantné doplnky, s ktorými zažiarite.

Vyberajte elegantné doplnky, s ktorými zažiarite
Vyberajte elegantné doplnky, s ktorými zažiarite (Foto: locca.sk)

Spoločenské sandále

K elegantnému outfitu musíme vždy ladiť elegantnú obuv. Elegantné spoločenské sandále sú elegantným doplnkom, ktorý podčiarkne krásu ženy, doplní outfit a zvýrazni krásne ženské nohy.

Odporúčame vyberať kožené spoločenské sandále, ktoré majú pevný opätok a pevné ramienka.

Môžete ísť do výraznejších farieb, ale z praktického hľadiska odporúčame skôr farebne neutrálne spoločenské sandále. Využijete ich k viacerým farebne odlišným šatám a nebudú vám zbytočne zaberať miesto v botníku, keďže ich budete môcť kombinovať prakticky s akýmikoľvek šatami.

Spoločenské kabelky

Na spoločenskú udalosť si musíte brávať aj spoločenské kabelky. Veľmi praktické a zároveň obľúbené sú lakované spoločenské kabelky, listové kabelky, ktoré sú dostatočne veľké na to, aby sa vám do nich zmestili nevyhnutné veci, ktoré na spoločenskej akcii potrebujete mať pri sebe.

Opäť odporúčame uprednostňovať farebne neutrálne lakované spoločenské kabelky – béžové, hnedé, sivé, biele, či čierne. Využijete ich k viacerým farbám a aj o pár rokov budú trendy.

Perlové náušnice a perlový prívesok

Jemné perlové náušnice sú nositeľným šperkom aj na bežné dni, aj na spoločenské udalosti. Jemné perlové náušnice z kvalitnej riečnej perly môžete kombinovať ku kostýmovým nohaviciam a sakám, ale môžete si ich dávať aj k spoločenským šatám.

Ak takéto náušnice ešte nemáte, zaobstarajte si ich v kvalitnom prevedení. Perlové náušnice v kombinácii s perlovým príveskom sú nadčasovým setom šperkov, ktorý vynosíte aj o pár rokov neskôr.

Text:PR

Značky : # #