Každá žena si s príchodom novej sezóny chce oživiť šatník o nové moderné kúsky oblečenia. Väčšina žien sa vyhovára, že si nemá čo obliecť. Na druhej strane im však šatník doslova praská vo švíkoch a oblečenie je v jednotlivých policiach doslova natlačené.

Aké elegantné kúsky by ste mali mať v šatníku?
Aké elegantné kúsky by ste mali mať v šatníku? (Foto: unsplash.com)

Aké elegantné kúsky by ale ženy mali mať v šatníkoch?

Dlhé spoločenské šaty

V dámskych šatníkoch nesmú chýbať dlhé farebné spoločenské šaty. Využijete ich na plesy, svadby, či dokonca aj na významné divadelné predstavenia. Každá žena veľmi dobre vie, že práve tieto príležitosti si zaslúžia takéto šaty.

Vyberte si dlhé spoločenské šaty v takom strihu, ktorý bude obopínať vaše telo a zakryjú prípadné nedostatky, ako väčšie bruško, širšie stehná a podobne.

Čierne dámske sako

Ak si váš zamestnávateľ určil pracovný dress code, určite by vám v šatníku nemalo chýbať elegantné čierne dámske sako. Môžete ho kombinovať prakticky s čímkoľvek – s bielou blúzkou bez rukávov, s blúzkami s trojštvrťovými rukávmi, s bavlnenými topmi, ale aj s dámskymi rolákmi. Je využiteľné aj v lete. Počas chladných rán oceníte, ak si na elegantné šaty budete môcť obliecť niečo, čo sa hodí a zároveň vás príjemne zahreje.

Kvetované šaty

Kvety sú veselý vzor, ktorý je vhodný nielen počas leta. Ak si plánujete objednávať nové spoločenské šaty, odporúčame práve tie so vzormi kvetov. V dámskom elegantnom šatníku by totiž nemali chýbať nielen kvetované spoločenské šaty, ale aj kvetované šaty vhodné trebárs do kancelárie.

Kulotky zo vzdušného materiálu

Kulotky sú nositeľný kúsok najmä v teplejších ročných obdobiach, no sú zároveň štýlovým elegantným kúskom, ktorý by ženám, ktoré majú rady eleganciu, nemal chýbať v šatníku.
Odporúčame vám kupovať klasické čierne kulotky z ľahkého modalu a béžové kulotky z kvalitného ľanu.

Modal a ľan sú chladivé materiály najvhodnejšie práve na leto. Ak sa chcete cítiť elegantne a zároveň pohodlne, mali by ste dať prednosť práve týmto materiálom.

Text:PR

Značky : # #