Čas Vianoc sa nám pomaly, ale isto blíži, no a väčšina z nás premýšľa o vianočných dekoráciách, vianočnom stromčeku a určite aj o vianočnom oblečení. Veď čím si môžete viac navodiť atmosféru týchto sviatkov a zároveň mať pohodlný outfit na vianočný oddych. V tomto článku vám dáme tipy na to, aké všetky kúsky si môžete s vianočným motívom zaobstarať.

Tipy na vianočné oblečenie – čo všetko nájdete s vianočnými motívmi? (Foto: pixabay.com)

Tradičné vianočné svetre

Čo by to boli za Vianoce, keby ste ich netrávili vo vianočných svetroch? Sú vyrobené z príjemného materiálu, takže sa v nich budete cítiť pohodlne a navyše vás počas dlhých, zimných večerov príjemne zahrejú. Najčastejšie mávajú tieto svetre menšie vzory sobov alebo jeden veľký obrázok vpredu. Niektoré svetre majú dokonca na sebe rolničky, hrkálky alebo svietia. Ideálne je, ak sa zladíte spolu s partnerom alebo ako celá rodina. Veď mohli by ste mať krajšie vianočné fotky, než v spoločných svetroch pri stromčeku? Pestrú ponuku nájdete aj na About You a keď sledujete zľavy, tak vďaka kupónom na About You ušetríte ešte viac!

Ponožky s vianočnými motívmi

Ku svetru je určite skvelé si zladiť ponožky a tie v poslednej dobe zažívajú veľký bum. Nájdete ich v rôznych farbách, strihoch a vzoroch. A ešte štýlovejší budete vtedy, keď bude každá ponožka iná, no zároveň budú spolu ladiť – budú v jednej téme. Takéto ponožky s vianočným motívom a rovnako aj svetre budú skvelým darčekom pre tých, ktorým sa darčeky ťažko hľadajú. Aby sa oblečenie v domácnosti už neplietlo, môže pomôcť pečiatka na oblečenie – textil.

Vianočné overaly

Načo riešiť to, aké si oblečiete nohavice a aké tričko? Prečo nemať 2 v 1? Aby ste sa o toto nemuseli počas Vianoc starať a zároveň budete svojím outfitom v téme, vyriešte to overalom. A nájdete ich vo všetkých veľkostiach – pre bábätká, deti, dospievajúcich a aj dospelých. Stačí, aby ste si našli ten ideálny strih a motív pre seba.

Či už kupujete darčeky, dekorácie alebo niečo ďalšie, je dobré si zdôrazniť, že práve cez internet nakúpite lacnejšie. Ak pritom využijete aj zľavové kupóny a zľavy z https://www.kuponyzdarma.sk/, ušetriť môžete aj desiatky eur pri každom nákupe. Zľavy do obľúbených obchodov skrz najrôznejší sortiment sa môžu hodiť nielen pred sviatkami, ale po celý rok, tak na to myslite.

Značky : # # # # #